Пълната програма на Евро 2020

TV програма за Евро 2020

Пълната програма на Евро 2020. 16-ото европейско първенство по футбол стартира тази вечер на стадион „Олимпико“ в Рим след отлагане с година. Първото издание е било през 1960 година, когато титлата печели несъществуващия вече Съветски съюз.
Континенталният шампион ще продължи до 11 юли, когато е финалът на стадион „Уембли“. Общо 51 двубоя ще определят новия първенец.

Групи
Група А. Италия, Турция, Уелс, Швейцария
Група В. Белгия, Русия, Дания, Финландия
Група С. Украйна, Нидерландия, Австрия, Северна Македония
Група D. Англия, Хърватия, Чехия, Шотландия
Група Е. Испания, Швеция, Полша, Словакия
Група F. Германия, Португалия, Франция, Унгария

Програма на Евро 2020
11 юни, петък – 22:00 часа Турция – Италия (Група А, Рим)

12 юни, събота
16:00 часа – Уелс – Швейцария (Група А, Баку)
19:00 часа – Дания – Финландия (Група В, Копенхаген)
22:00 часа – Белгия – Русия (Група В, Санкт Петербург)

13 юни, неделя
16:00 часа – Англия – Хърватия (Група D, Лондон)
19:00 часа – Австрия – Северна Македония (Група С, Букурещ)
22:00 часа – Нидерландия – Украйна (Група С, Амстердам)

14 юни, понеделник
16:00 часа – Шотландия – Чехия (Група D, Глазгоу)
19:00 часа – Полша – Словакия (Група Е, Санкт Петербург)
22:00 часа – Испания – Швеция (Група Е, Севиля)

15 юни, вторник
19:00 часа – Унгария – Португалия (Група F, Будапеща)
22:00 часа – Франция – Германия (Група F, Мюнхен)

16 юни, сряда
16:00 часа – Финландия – Русия (Група В, Санкт Петербург)
19:00 часа – Турция – Уелс (Група А, Баку)
22:00 часа – Италия – Швейцария (Група А, Рим)

17 юни, четвъртък
16:00 часа – Украйна – Северна Македония (Група С, Букурещ)
19:00 часа – Дания – Белгия (Група В, Копенхаген)
22:00 часа – Нидерландия – Австрия (Група С, Амстердам)

18 юни, петък
16:00 часа – Швеция – Словакия (Група Е, Санкт Петербург)
19:00 часа – Хърватия – Чехия (Група D, Глазгоу)
22:00 часа – Англия – Шотландия (Група D, Лондон)

19 юни, събота
16:00 часа – Унгария – Франция (Група F, Будапеща)
19:00 часа – Португалия – Германия (Група F, Мюнхен)
22:00 часа – Испания – Полша (Група Е, Севиля)

20 юни, неделя
19:00 часа – Италия – Уелс (Група А, Рим)
Швейцария – Турция (Група А, Баку)

21 юни, понеделник
19:00 часа – Украйна – Австрия (Група С, Букурещ)
Северна Македония – Нидерландия (Група С, Амстердам)
22:00 часа – Финландия – Белгия (Група В, Санкт Петербург)
22:00 часа – Русия – Дания (Група В, Копенхаген)

22 юни, вторник
22:00 маса – Чехия – Англия (Група D, Лондон)
Хърватия – Шотландия (Група D, Глазгоу)

23 юни, сряда
19:00 часа – Швеция – Полша (Група Е, Санкт Петербург)
19:00 часа – Словакия – Испания (Група Е, Севиля)
22:00 часа – Германия – Унгария (Група F, Мюнхен)
22:00 часа – Португалия – Франция (Група F, Будапеща).

Осминафинали
26 юни, събота
19:00 часа – Втори от група А – Втори от група В (Амстердам)
22:00 часа – Първи от група А – Втори от група С (Лондон)

27 юни, неделя
19:00 часа – Първи от група С – Трети от групи D, E или F (Будапеща)
22:00 часа – Първи от група В – Трети от групи А, D, Е или F (Севиля)

28 юни, понеделник
19:00 часа – Втори от група D – Втори от група Е (Копенхаген)
22:00 часа – Първи от група F– Трети от групи А, В или С.

29 юни, вторник
19:00 часа – Първи от група D– Втори от група F
22:00 часа – Първи от група Е – Трети от групи А, В, С или D

Четвъртфинали
2 юли, петък
19:00 часа – Победителят от мач 6 – Победителят от мач 5 (Санкт Петербург)
22:00 часа  Победителят от мач 4 – Победителят от мач 2 (Мюнхен)

3 юли, събота
19:00 часа – Победителят от мач 3 – Победителят от мач 1 (Баку)
22:00 часа – Победителят от мач 8 – Победителят от мач 7 (Рим).

Полуфинали Лондон
6 юли, четвъртък, 22:00 часа
Победителят от четвъртфинал 2 – Победителят от четвъртфинал 1
7 юли, петък, 22:00 часа
Победителят от четвъртфинал 4 – Победителят от четвъртфинал 3

ФИНАЛ
11 юли, 22:00 часа, стадион „Уембли“ в Лондон.

TV програма за Евро 2020

Дата Час Мач Телевизия Фаза
11.06 22:00 Италия-Турция БНТ 1, Nova Групи
12.06 16:00 Уелс-Швейцария Диема Групи
12.06 19:00 Дания-Финландия БНТ 1 Групи
12.06 22:00 Белгия-Русия Диема Групи
13.06 16:00 Англия-Хърватия БНТ 1 Групи
13.06 19:00 Австрия-С.Македония Диема Групи
13.06 22:00 Нидерландия-Украйна БНТ 1 Групи
14.06 16:00 Шотландия-Чехия Диема Групи
14.06 19:00 Полша-Словакия БНТ 1 Групи
14.06 22:00 Испания-Швеция Диема Групи
15.06 19:00 Унгария-Португалия БНТ 1 Групи
15.06 22:00 Франция-Германия Nova Групи
16.06 16:00 Финландия-Русия БНТ 1 Групи
16.06 19:00 Турция-Уелс Диема Групи
16.06 22:00 Италия-Швейцария БНТ 1 Групи
17.06 16:00 Украйна-С.Македония БНТ 1 Групи
17.06 19:00 Дания-Белгия Диема Групи
17.06 22:00 Нидерландия-Австрия БНТ 1 Групи
18.06 16:00 Швеция-Словакия Диема Групи
18.06 19:00 Хърватия-Чехия БНТ 1 Групи
18.06 22:00 Англия-Шотландия Nova Групи
19.06 16:00 Унгария-Франция БНТ 1/Диема Групи
19.06 19:00 Португалия-Германия БНТ 1 Групи
19.06 22:00 Испания-Полша Диема Групи
20.06 19:00 Швейцария-Турция Диема Групи
20.06 19:00 Италия-Уелс БНТ 1 Групи
21.06 19:00 С.Македония-Нидерландия Диема Групи
21.06 19:00 Украйна-Австрия БНТ 1 Групи
21.06 22:00 Русия-Дания БНТ 1 Групи
21.06 22:00 Финландия-Белгия Диема Групи
22.06 22:00 Хърватия-Шотландия БНТ 1 Групи
22.06 22:00 Чехия-Англия Nova Групи
23.06 19:00 Словакия-Испания БНТ 1 Групи
23.06 19:00 Швеция-Полша Диема Групи
23.06 22:00 Португалия-Франция Nova Групи
23.06 22:00 Германия-Унгария БНТ 1 Групи
26.06 19:00 2A-2B Диема 1/8 Фин.
26.06 22:00 1A-2C БНТ 1 1/8 Фин.
27.06 19:00 1C-3DEF БНТ 1 1/8 Фин.
27.06 22:00 1B-3ADEF Nova 1/8 Фин.
28.06 19:00 2D-2E БНТ 1 1/8 Фин.
28.06 22:00 1F-3ABC Nova 1/8 Фин.
29.06 19:00 1D-2F Диема 1/8 Фин.
29.06 22:00 1E-3ABCD БНТ 1 1/8 Фин.
02.07 19:00 Четвъртфинал 1 БНТ 1 1/4 Фин.
02.07 22:00 Четвъртфинал 2 Nova 1/4 Фин.
03.07 19:00 Четвъртфинал 3 Диема 1/4 Фин.
03.07 22:00 Четвъртфинал 4 БНТ 1 1/4 Фин.
06.07 22:00 Полуфинал 1 БНТ 1 1/2-Фин.
07.07 22:00 Полуфинал 2 Nova 1/2 Фин.
11.07 22:00 ФИНАЛ БНТ, Nova ФИНАЛ

Новините на Плевен Нюз - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно следвайте ни и в Twitter, Youtube. Последвайте ни и в Google Новини! Изпращайте снимки и информация на plevennewss@gmail.com по всяко време на денонощието!
Back to top button